ХРИСТИЯНСЬКА НЕДІЛЬНА

    ШКОЛА ДЛЯ ДІТЕЙ

 Якщо ви дали дітям віру в Бога - значить ви дали все, що необхідне їм у житті.                                                                                                                                                               З проповіді священника...                                                  

    
Дівчатка та хлопчики,

подивіться навкруги.

   Правда, красиво ?!

Сонечко, дерева, квіточки, звірятка, птахи та ще багато всього цікавого і приємного оточує нас. Весь цей прекрасний світ створив для нас наш небесний Тато - БОГ.

То ж якщо ви допитливі і вам цікаво більше дізнатись про те, як Бог створював світ та перших людей, які події відбувались потім, як потрібно ставитись до Бога і чому Він навчає, хто такі Ангели та Святі, які цікавинки є у створеній Богом природі та багато-багато іншого,  завітайте разом з батьками до нашої НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ, яка щонеділі о 13.30 відчиняє свої двері. На вас чекають мультфільми на великому екрані за допомогою проектора, цікаві казки та Біблійні історії, ігри та весела майстерня різноманітних поробок.  

Доречі, батьки теж не будуть сумувати, бо наші зустрічі сімейні. У батьків є можливість разом з дитиною долучитись до створення  власної  незрівнянної шедевральної поробки. 

Раптом станеться так, що ви не зможете прийти до недільної школи, не засмучуйтесь, адже всі уроки ви зможете знайти на цій сторінці сайту. Перелік уроків знаходиться з лівого боку сторінки. Натискайте і займайтесь із задоволенням.

Успіхів вам !!!