ХРИСТИЯНСЬКА НЕДІЛЬНА

    ШКОЛА ДЛЯ ДІТЕЙ

 Якщо ви дали дітям віру в Бога - значить ви дали все, що необхідне їм у житті.                                                                                                                                                               З проповіді священника...                                                  

УРОК №1 Який прекрасний світ!!! Хто ж його для нас створив? І чому ?

Привіт ! Від тепер ми будемо друзями  !

Попереду у нас багато цікавих справ. А так, як відтепер ми друзі, то друзі весь час один одному посміхаються. А коли ми ще посміхаємось і чому ? Хто скаже ? Ми посміхаємось, коли нам весело і приємно. А чому ми це робимо ? Бо ми знаємо, що ми любимо і нас люблять. Правда ж приємне відчуття -  знати, що тебе люблять?! Тепер давайте розберемось, хто ж нас любить ? Правильно! Нас люблять всі наші рідні: мама, тато, бабусі, дідусі, сестрички, братики.  А як ми розуміємо, що вони нас люблять ? Яким чином проявляється їхня любов до нас ? Правильно – вони обнімають нас, цілують, граються з нами, а ще турбуються про все , щоб нам було комфортно жити. А це я вам скажу, немалий труд : щоб ми були не голодні, мама готує їжу, щоб були охайно одягнені, батьки перуть одяг, а ще прибирають у домівці і т.д., тобто продумують все для нашого життя. Але не лише завдяки турботі наших мамусь і татусів нам так приємно жити. Кожного дня ми просинаємось, бо вже зійшло сонечко, а лягаємо спати, бо сонечко сіло, зате з'явився місяць на небі, зимою ми катаємось на санчатах і граємось у сніжки, а літом ласуємо ягідками і купаємось у теплій річці. Ось така гарна наша природа. Ми знаємо, хто турбується про комфорт у нашому домі. А хто ж потурбувався про те, щоб нам так гарно і приємно було жити у світі ? Мабуть, той, хто нас дуже-дуже любить. Так, це наш небесний Тато, якого ми називаємо Бог. Він придумав і створив і Сонце, і Місяць, і дерева, і квіти, і тварин, і птахів – всю-всю природу до самих малесеньких деталей. Ми Його не бачимо, а Він нас завжди бачить, любить і піклується про нас. А ще Йому подобається, коли ми з Ним розмовляємо. Так, я не помилилась - з Богом, так само, як і з нашими мамою і татком, можна розмовляти: звертатися до Нього, розповідати про все своє життя, запитувати про щось чи просити. Він нас чує і обов`язково в усьому допоможе! Наша розмова з Богом називається - молитва. А найголовніша молитва називається "Отче наш", що означає "Таточку наш!" Тобто цією молитвою ми до Бога звертаємось, ми Його кличемо на розмову.

Постарайтесь цю молитву вивчити дома з батьками.

Наші молитви мають величезну силу: вони нас захищають, допомагають нам, лікують нас, якщо ми хворі, - вони творять чудеса, адже з молитвами ми звертаємося до Великого Бога, Який може все.

Давайте подивимось мультфільм про силу молитви. Мультфільм ви знайдете за посиланням :

https://www.youtube.com/watch?v=4YQe3H4Qnr4

Наступного разу ми поговоримо про те, у якій послідовності Бог усе створював.

Якщо любите розфарбовувати, то для цього цікавого заняття можете надрукувати ось ці розфарбовки, на яких зображені діти та ангелочки, котрі моляться :