ХРИСТИЯНСЬКА НЕДІЛЬНА

    ШКОЛА ДЛЯ ДІТЕЙ

 Якщо ви дали дітям віру в Бога - значить ви дали все, що необхідне їм у житті.                                                                                                                                                               З проповіді священника...                                                  

УРОК №4 Гріхопадіння, або звідки взялося зло на землі.

Після того, як Бог створив усю природу, Він створив людину, тому ми називаємо Його нашим небесним Татом. А так, як Він є татом, то дуже-дуже нас любить, тому й створив усе таким гарним. А ще Він хоче, щоб і ми були такими ж добрими, як і Він. Колись саме так і було. Ніхто ні з ким не воював, ніхто нікого не ображав і не ображався, не було сліз і хвороб, і люди не повинні були помирати. А чому зараз все не так ? Зараз ми про це поговоримо.

         Перші чоловік та жінка, Адам та Єва, жили у райському саду, який називався Едем.   І все у них було добре. Вони були там господарями. Там було завжди тепло, було, що їсти, усі були добрі, навіть звірі були добрі. Адам і Єва спілкувалися з Богом, який дуже любив їх і піклувався. В тому саду росло оде дерево, яке називалось деревом пізнання добра та зла. Плоди цього дерева Бог заборонив їсти, щоб не захворіти і не померти. Адам і Єва Бога слухали і не чіпали заборонених плодів. У Едемі було багато інших плодів для їжі. Але одного разу Єва побачила змія. Змій був єдиним, хто був злим. То був не звичайний змій, а злий ангел, який в нього вселився. Змію  було заздрісно, що Адам і Єва такі гарні, а він один злий. Заздрість - дуже погане почуття. І вирішив змій  зробити людей схожими на себе, тому спробував умовити Єву відкусити забороний Богом плід.  Він сказав Єві, що плід дуже смачний і той, хто його з'їсть, не помре, а стане, наче Бог. Звичайно, це була неправда. Та Єва, на жаль, послухала змія і скуштувала забороненого плоду, а потім ще й умовила Адама. Бог побачив, що Адам та Єва Його не послухались і дуже засмутився, бо дуже любив їх. Їм стало соромно, та вже було пізно.  Замість того, щоб попросити пробачення, вони почали звинувачувати один одного.  Через непослух вигнав Бог Адама та Єву з райського саду, а на воротах поставив ангела з вогняним мечем охороняти вхід до саду. Змій зрадів, а Адам і Єва зажурились. Вони почали тяжко працювати та хворіти. В саду вони знали лише добро, а тепер дізнались, що таке зло, хвороби, голод, холод та багато інших неприємних речей.

Бачите, як погано стало поза межами райського саду Адаму та Єві. А все це сталолося через те, що вони згрішили. Саме словом «гріх» називається непослух Богу.  Тому й зараз все, що є у нас доброго – те від Бога, а все зле, погане, то від того змія, тобто злого ангела, і називається гріхом. А щоб було усім краще жити, потрібно не грішити, тобто не робити нічого поганого: не ображати і не ображатись, не битись, не злитись, не заздрити, не обманювати, а навпаки, бути добрими і всіх любити, як любить нас наш небесний Тато Бог.

Мультфільм про непослух і до чого він призвів можна подивитись за посиланням: 

https://www.youtube.com/watch?v=Jk_WfT1zWPM 

Розмальовки: