ХРИСТИЯНСЬКА НЕДІЛЬНА

    ШКОЛА ДЛЯ ДІТЕЙ

 Якщо ви дали дітям віру в Бога - значить ви дали все, що необхідне їм у житті.                                                                                                                                                               З проповіді священника...                                                  

УРОК №5 Каїн та Авель

Давайте згадаємо про що ми говорили на минулому уроці.

Ми говорили про те, що Адама і Єву, Бог вигнав із Раю. А за що ? За те, що вони згрішили, тобто не послухали Бога, а послухали хитрого злого змія.  І почалося у Адама і Єви тяжке життя. Вони стали тяжко працювати та хворіти. Народились у них діти : Каїн та Авель. Біблійні історії - Каїн і Авель Коли хлопчики підросли, то виявилося, що вони дуже різняться за характером. Каїн мав зле серце, а Авель навпаки був дуже добрим, бо слухав в усьому Бога. Каїн заздрив Авелю, за те, що у нього гарні стосунки з Богом. До речі, заздрість дуже погана риса характеру, яка може призвести до жахливих наслідків. Біблійні історії - Каїн убиває Авеля Саме так і сталося в цій історії : Каїн побив Авеля і той помер. Бог запитав у Каїна : «Нащо ти зробив цей злочин?» Каїн пошкодував про свій вчинок, та Авеля вже не повернути. І зараз коли людина усвідомлює, що вчинила гріх і просить вибачення, то кажуть, що вона каїться. Слово «каїтися» і походить саме від того самого Каїна. Так Каїн своїм вчинком примножив зло на землі, чим і догодив злому ангелу та дуже засмутив свого небесного Тата Бога.

  Давайте ж ми не будемо своїми вчинками засмучувати Бога, а намагатимемось бути добрими і люблячими. Це, насправді, зовсім не важко, а навпаки приємно і радісно!!! Адже дружить приємніше, ніж свартись, посміхатись приємніше, ніж злитись, а радіти за друга приємніше, ніж заздрити. Головне про це пам'ятати !!!

Мультфільм про Каїна та Авеля можна переглянути за посиланням :

https://www.youtube.com/watch?v=7PC4Om97pJU 

 

Гравюра з Біблії - Каїн та Авель

 

Гравюра з Біблії - жертва Каїна та Авеля

 

Біблійні історії - Каїн заздрить Авелю

 

Біблійні історії - Каїн убиває Авеля

 

Гравюра з Біблії - Каїн іде по світу